O nás

Naše firma se specializuje na podlahářské práce, jako jsou, pokládky plovoucí podlahy, pokládka korkových a dřevěných podlah, pokládka PVC, linolea a koberců položených volně i lepením, pokládka vinylové podlahy, pokládka a renovace parket, vyrovnání podkladních betonů stěrkou a v neposlední řadě i montáž interiérových dveří, zárubní a kování.

Nabízíme také renovaci dřevěných podlah. Provádíme veškerý servis spojený s pokládkou krytin, aplikací stěrek a montáži dveří. Používáme jen prověřené materiály, které mají svou kvalitu. Naším cílem je spokojený zákazník a dobře odvedená práce.

Naši podlaháři při pokládce podlahy dbají na to, aby byla pokládka provedena správně a aby byl i zákazník spokojen s položenou podlahou. Je ale důležité, aby se zákazník obeznámil s různými podlahami a aby pak byla podlaha zvolena správně.

My Vám rádi pomůžeme při výběru vhodného typu podlahy. Náš sortiment je široký a nepreferujeme jenom jednu značku, jednoho výrobce. Když doporučujeme podlahu, tak je to z důvodu dobrých osobních zkušeností našich podlahářů, kteří s daným materiálem pracovali a taktéž i ze zkušeností zákazníku. Jelikož se zákazníkem mluvíme a snažíme se, aby byl spokojen, tak naše služby nekončí pokládkou podlahy, ale slovy zákazníka: „ líbí se mi, jsem spokojen“, to však neznamená konec spolupráce, protože zajišťujeme i záruční a pozáruční servis.